7 náhodných infografík zo seriálu Hra o tróny

Vedeli ste aká vysoká je stena, ktorá chráni posádku Nočnej hliadky pred bielymi chodcami? Poznáte mená všetkých zlovlkov mladých Starkovcov? Ak nie, určite vás nasledujúce inforgrafiky zaujmú, aj pobavia.

0
3983

Určite sa už neraz stalo, že vďaka mnohým dejovým líniám seriálu, ste boli stratení v menách postáv a vzťahmi medzi nimi. K týmto komplikáciám prispieva aj ročná pauza medzi sériami, ktorú si onedlho opäť nedobrovolne vytrpíme. Umelci a nadšenci z celého sveta však vytvárajú fascinujúce infografiky, ktoré detailne popisujú rodové línie, milostný život hlavných hrdinov a mnohé iné zaujímavosti, ktoré vám komplikovanosť deja značne uľahčia.

Ak aj vy patríte medzi fanúšikov seriálu Game of Thrones, určite už nedočkavo čakáte na finále šiestej série. Predposledná časť „Súboj bastardov“ bude online k zhliadnutiu už onedlho. Čakanie na epizódu, alebo titulky, si už teraz môžete skrátiť prehľadom skvelých infografík, ktoré vám prinášame.

Ak stále nemáte dosť, navštívte stránky ako táto, ktorá ponúka ilustrovanú príručku všetkých úmrtí postáv, ktoré prebehli v predchádzajúcich sériách, ako vieme málo ich teda nebolo.

inforgrafika Hra o trony 1inforgrafika Hra o trony 3inforgrafika Hra o trony 4inforgrafika Hra o trony 5inforgrafika Hra o trony 6inforgrafika Hra o trony 7Autor: Iva