Chcete publikovať v časopise? Skúste FreshPaintMagazine

FreshPaintMagazine - časopis pre všetkých umelcov, ktorí sa chcú ukázať svetu.

0
4546
FreshPaintMagazine

FreshPaintMagazine je nezávislý medzinárodný dvojmesačný online časopis, ktorý vznikol v roku 2013 vo Philadelphii v USA so zámerom propagovať známych, známejších či úplne neznámych umelcov a ich tvorbu.

Pripravované augustové vydanie je už síce uzatvorené, ale môžete sa tešiť a chystať na to nasledujúce na jeseň 2016. Možnosť sa zapojiť sa naozaj naskytuje každé dva mesiace, je len potrebné sledovať termíny pre prihlášky.

Ako to funguje?

V tomto časopise môžete publikovať svoju umeleckú tvorbu a to buď na jednej strane (zverejnené budú 2 obrázky z vašej tvorby za poplatok 30£) alebo na dvojstrane (3 obrázky za 40£). Ďalšie technické požiadavky a parametre nájdete priamo na stránke FreshPaintMagazine, kde sú aj podmienky prihlásenia.

Kto sa môže prihlásiť?

Umelci z celého sveta, či už etablovaný alebo práve rozbiehajúci svoju kariéru, alebo tí, ktorí majú chuť byť “videní”, majú možnosť predstaviť svoju tvorbu na medzinárodnej scéne. Výber sa neobmedzuje na žiadne médium, príležitosť majú umelci všetkých smerov – maľba, sochárstvo, fotografia, multimédia, literatúra, atď.

Čím je FreshPaintMagazine výnimočný?

Každé dva mesiace predstaví tento časopis umelcov z celého sveta na rôznych miestach. Augustové číslo bude propagované napr. v Londýne a Bath (UK) či v New Yorku a Philadelphii (USA) vo vybraných galériách a umeleckých centrách.

Dá sa zverejniť práca aj bez poplatku?

Áno, je tu aj takáto možnosť. Ak by ste nechceli platiť, môžete zaslať svoje umelecké počiny do online verzie časopisu FreshPaintMagazine, ktoré sú úplne bez poplatku. Vaše práce budú zverejnené na ich blogu.

Ako sa môžete prihlásiť?

Prihlášku a všetky potrebné údaje, ako aj ukážky prác iných umelcov, ktorí už boli zverejnení na online blogu alebo v časopise, nájdete na stránke časopisu FreshPaintMagazine.

Ak by ste sa aj nezapojili, stránka je plná naozaj obdivuhodných prác ľudí z celého sveta a určite stojí za to sa na ňu pozrieť.

Kto z vás sa teda nechá zlákať? Nezabudnite sa nám potom pochváliť!

ukazka
FreshPaintMagazine

Chceli by ste, aby Lucia písala pre náš portál?

  • Nie (100%, 1 hlasov)
  • Áno (0%, 0 hlasov)
  • Ešte neviem (0%, 0 hlasov)

Celkom hlasujúcich: 1

Loading ... Loading ...