Printová reklama – typy a formy offline marketingu

Reklama, element, ktorému sa v dnešnom svete nevyhnete nech ste kdekoľvek. Reklama vás sprevádza jednoducho všade. Z každej strany na vás kričí nejaký reklamný prvok, ako súčasť aktívneho marketingu. Samozrejme, všetkého veľa škodí a preto je potrebné reklamu dávkovať a tvoriť s rozumom a myšlienkou. Čo tak reklamné tabule?

0
3936
ilustračný obrázok

Reklamné tabule – Inovácia a decentnosť

Reklamné tabule sú zaužívanou formou offline reklamy. Marketingové spoločnosti či reklamné agentúry často apelujú na svojich klientov, že offline reklama je spolu s online reklamou stále dôležitým prvkom úspešného marketingu. Samozrejme, v tomto prípade nejde iba o reklamné tabule. Spomenúť môžeme aj reklamné bannery, plagáty, podlahovú reklamu či reklamné stojany Roll up, alebo prezentačné pulty a steny.

K čomu reklamná tabula v dnešnej dobe slúži?

Na jednoduchú otázku je v tomto prípade rozsiahla, no v zásade jednoduchá odpoveď – lokálny marketing. Ako prvé možno použiť reklamnú tabulu ako identifikačný prvok. Reklamná tabula totiž môže slúžiť ako prostriedok na označenie firmy, úradu či jednoducho, ako orientačný prvok, ktorý verejnosť zaujme a postaví do pozoru. Druhou funkciou reklamnej tabule je možnosť použiť ju ako propagačný a informačný prostriedok. Nemusí ísť teda iba o jednoduchý názov vašej firmy. Reklamná tabula môže slúžiť ako sprostredkovateľ vašej ponuky a to veľmi kreatívnou formou, ktorá je celkom vo vašej réžii.

Dizajn, kvalita a technológie

Reklamné tabule sa potláčajú modernou UV technológiou, ide o priamu potlač dosiek v hrúbke až 3,5cm pomocou stroja Agfa Anapurna M2500. Vďaka tejto technológii je zabezpečená vysoká odolnosť voči UV žiareniu, o foto kvalitu tlače sa zase postará 7 atramentov.

Tlač je najčastejšie aplikovaná na materiály značky KömaTEX, čo je PVC doska odolná voči vonkajším poveternostným podmienkam, chemikáliám i korózii. Druhým najpoužívanejším materiálom je hliníková doska KömaALU so životnosťou min 10 rokov. Okrem kvalitnej tlače však dostanete aj prvotriedne služby od grafického návrhu až po montáž.

Kontaktujte nás ešte dnes cez stránku Plotbase.sk a poradíme Vám ako úspešne zvládnuť lokálny marketing.

Ukážky z výroby:

informačné-tabule-vonkajšiereklamna-tabula
cof
výroba-reklamných-tabúľ

– PR článok –